Úvodní strana

Turistické informace
   Otevírací doba
   Ceník vstupného
   Prohlídka a expozice
   Dostupnost
   Pověsti

Fotogalerie
   Současné
   Historické
   Akce

Kulturní akce
    Sezóna 2009
   Sezóna 2008
   Akce na hradě

Historie
   Historický vývoj
   Stavební vývoj
   Přehled majitelů

Nabízené služby
   Pronájmy
   Svatby

 

Pronájmy

Nabízíme možnost uspořádání výjimečných společenských akcí – firemní slavnosti, rauty, společenská setkání, prezentační akce, recepce, team buildingové dny apod. v historických prostorách hradu a jeho areálu.

Kunětická hora, hrad, raut ve sklepě

Kunětická hora, hrad, raut ve sklepěDlouhodobá spolupráce s cateringovými firmami nám umožňuje přípravu hostin a občerstvení v dobovém provedení včetně použití odpovídajícího stolovacího nádobí ze dřeva a keramiky, oblečení obsluhujícího personálu, ochutnávku historických pokrmů, opékání na ohni, vaření v kotli a podobně.

K akcím nabízíme zajištění doprovodného programu, který sestavíme po dohodě s vámi. Klasické provedení je složeno z dobové živé hudby, vystoupení kejklířů, šermířů, vystoupení s ohni, střelba z luků a kuší pro hosty.

Můžeme pro vás zajistit výrobu upomínkových předmětů k dané akci, které odpovídají prostředí v nichž se večer koná. Rovněž je možné zajistit taneční hudbu, ohňostroj a doporučit zajištění ubytování v blízkém okolí hradu, případně v Pardubicích (7km) či v Hradci Králové (15km).

 


AKTUÁLNĚ

Na novou sezónu pro vás připravujeme rozšíření expozic a řadu tradičních i nových kulturních akcí.

Podařilo se nám pro Vás vyfotit draka vracejícího se do svého obydlí na Kunětické hoře. Je velmi pravděpodobné, že jej letos na hradě také sami zahlédnete.

 

     
 


adresa: SH Kunětická Hora, 533 52 Staré Hradiště
tel.: 466 415 428       e-mail: kunetickahora@pardubice.npu.cz